تازه ها
جشنواره ایده های برتر هفته پژوهش برگزار می شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

رئيس بنياد نخبگان استان خراسان جنوبی و دبیر جشنواره ایده های برتر از برگزاري جشنواره ايده هاي برتر همزمان با هفته بزرگداشت پژوهش در استان خبر داد.

دکتر احمدی زاده اعلام نمود به منظور شناسایی، تشویق و معرفی شایستگی ها و توانمندی های ایده پردازان در جامعه و حفظ مالکیت معنوی ایشان و به منظور ترویج فرهنگ نوآوری و تقویت خودباوری در توسعه فناوری و به ویژه فناوری های نوین جشنواره ایده های برتر استان با تصویب شورای پژوهش، آموزش و فناوری استانداری برگزار خواهد شد.

برگزیدگان این جشنواره در مراسم اختتامیه هفته پژوهش تجلیل خواهند شد و با ارائه ایده ها به مراکز رشد در صورت طی مراحل مربوطه و پذیرش بعنوان واحد فناور در مراکز رشد مستقر خواهند شد.

وی افزود در هماهنگی با پارک علم و فناوری و دانشگاه ها کمیته داوران تشکیل می شود و افراد  و شرکت های خصوصی و دانش بنیان می توانند ایده های خود را به آدرس بنیاد بر اساس فرم های ایده هایی که طراحی شده ارسال کنند.

وی اعلام کرد علاقه مندان تا تاريخ 6 آذرماه 95 فرصت دارند با مراجعه به سايت بنياد نخبگان استان به نشانیsk.bmn.ir   نسبت به دریافت فرم مربوطه و ارسال ايده خود به صندوق الکترونیکی بنیاد اقدام نمايند.

جهت ثبت نام کلیک نمایید.