تازه ها
دیدار و تجلیل سرپرست بنیاد نخبگان استان از دانشجوي نمونه کشوري دانشگاه آزاد اسلامي مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

خانم نگین ناصح، دانشجوی دوره دکتري آلودگيهاي محيط‌زيست دانشگاه علوم و تحقيقات تهران به عنوان دانشجوي نمونه کشوري دانشگاه آزاد اسلامي در سال ۹۶ انتخاب شد..

وی پیش از این، در سال 1394 به عنوان دارنده معدل برتر کشور و در سال قبل هم به عنوان دانشجوی موفق دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و همچنین دانشجوی نمونه این واحد دانشگاهی معرفی شد ه اند..

دکتر احمدی زاده سرپرست بنیاد نخبگان استان در این دیدار ضمن تبریک به خانم ناصح افزود: جوانان با استعداد و پرتلاش مثل شما باعث افتخار و امیدواری این استان هستند و امید است با حضور شما استعدادهای برتر در عرصه های مختلف شاهد تعالی و رشد هر چه بیشتر این مرز و بوم باشیم.

وی خاطر نشان کرد بنیاد نخبگان نیز اصلی ترین وظیفه و رسالت خود را حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر می داند و امیدوارم با اعطای جوایز و تسهیلاتی همچون جذب در موسسات علمی ( جایزه شهید آشتیانی) گام موثری در این مسیر برداریم.

در ادامه خانم ناصح ضمن تشکر از حمایت های بنیاد نخبگان افزود: از همان ابتدای شروع تحصیلات تکمیلی بزرگترین هدف خدمت به منطقه و مردم استان خود بوده است و امیدوارم با حمایت های بنیاد نخبگان و دانشگاه های منطقه بتوانم فردی مفید و مثمر ثمر برای استان خود باشم.